WindowsProgramyEasyNoter PRO 4

EasyNoter PRO 4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
ArtPlus Software
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
455

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Synchronizacja w chmurze
  • Stylowa szata graficzna
Minusy:
  • Wysoka cena
  • Interfejs jest mniej intuicyjny niż u konkurencji

EasyNoter PRO pozwoli Ci zaplanować każdy dzień na ostatni guzik - aplikacja jest rozbudowanym kalendarzem, dającym możliwość definiowanania nowych wydarzeń: spotkań i zadań. Program posiada charakterystyczny interfejs stylizowany na klasyczny, luksusowy notatnik z metalowymi i skórzanymi elementami. Ekran organizera można w łatwy sposób dostosować do własnego ekranu: okno może mieć zarówno 640 x 480, jak i 1600 x 1200 pikseli.

Do pamięci programu można dodawać wydarzenia i łączyć je z określonymi dniami i godzinami, ustawiać przypomnienia oraz załączać pliki tekstowe, dokumenty czy pliki graficzne. Program może być chroniony hasłem, co zapewnia bezpieczeństwo poufnych danych. 

EasyNoter PRO może być zapisany na pamięci przenośnej: pendrive lub karcie pamięci, którą można mieć zawsze w portfelu.  Jeśli aplikacja jest wykorzystywana na wielu urządzeniach, możliwe jest wykorzystanie chmury do synchronizowana informacji, jednak do tego celu jest wymagane jest skorzystanie z zewnętrznych usług takich jak Dropbox czy Google Drive. Program może zostać zainstalowany w folderze lokalnym jednej z tych aplikacji i będzie działał na każdym komputerze. Jest to niezwykle wygodne dla osób, które korzystają z komputera PC oraz notebooka i zawsze chcą mieć dostęp do swojego organizera. Niestety, za pełną wersję EasyNoter 4 trzeba zapłacić około 140 złotych, a program jest dostępny tylko w angielskiej wersji językowej. Dla niektórych, nietypowy wygląd interfejs może okazać się przeszkodą – jest mniej czytelny niż tradycyjne okna programów typu PIM.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0