WindowsProgramyEasyRecovery Professional 10.1.0.1

EasyRecovery Professional 10.1.0.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Kroll Ontrack Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14,77 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
425

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Możliwość odzyskania ważnych danych bez zbędnych utrudnień.
  • Dość prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Bardzo duże ograniczenia wersji próbnej.
  • Niekiedy problemy ze stabilnością.
  • Okazjonalne błędy.

EasyRecovery Professional to rozbudowana wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu do odzyskiwania utraconych oraz naprawiania uszkodzonych danych na dysku twardym komputera z systemem Windows. 

Za pomocą programu EasyRecovery Professional możemy odzyskać lub naprawić dane w postaci plików (dokumenty, muzyka, zdjęcia, filmy etc.) folderów, katalogów a nawet całych partycji. Narzędzie poradzi sobie z obsługą dysków twardych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych z systemem plików FAT lub NTFS. 

Ponadto EasyRecovery Professional odzyska dane z przenośnych nośników – od starych dyskietek, przez płyty CD, DVD oraz Blu-ray, pamięci USB i karty pamięci, po zewnętrzne dyski twarde podłączane do komputera za pośrednictwem portu USB. W sieci możemy również znaleźć prostszy wariant programu, ale rozszerzona wersja potrafi naprawić uszkodzone pliki różnych aplikacji. Możemy między innymi odzyskać dokumenty Microsoft Outlook (PST, OST), Outlook Express (DBX), Word (DOC), Excel (XLS), Access (MDB), PowerPoint (PPT), a także archiwa ZIP.

To bardzo ważna funkcja, która przyda się w przypadku uszkodzenia pamięci z pracą zaliczeniową na studia lub ważnymi dokumentami firmowymi. Na deser dostajemy narzędzie diagnostyczne do testowania dysków twardych. Pamiętajmy jednak, że wersja testowa programu EasyRecovery Professional posiada dużo ograniczeń – możemy jedynie podejrzeć odzyskane pliki bez możliwości ich regeneracji czy naprawy. 

Warto również pamiętać o tym, aby po utracie plików nie instalować nowych programów (w tym równieć EasyRecovery Professional) na tej samej partycji, na której zostały utracone lub uszkodzone pliki! Jeśli to możliwe, uruchamiajmy program z innej partycji, innego dysku, a jeśli to nie jest możliwe, z innego nośnika danych, aby zmaksymalizować szansę na odzyskanie utraconych lub uszkodzonych danych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0