WindowsProgramyEfficient Sticky Notes 3.62 Build 357

Efficient Sticky Notes 3.62 Build 357 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Efficient Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
11 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
352

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Możliwość tworzenia podręcznych i bardzo wygodnych notatek, planów, obowiązków etc.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Spore możliwości formatowania „karteczek”.
Minusy:
  • Dość uboga stylistyka.
  • 30-dniowa wersja próbna.

Efficient Sticky Notes to nic innego, jak elektroniczna wersja niezwykle popularnych kolorowych karteczek przyklejanych np. na lodówkę. W tym przypadku mamy do czynienia z niewielkim, prostym w obsłudze i w pełni bezpłatnym programem.

Program Efficient Sticky Notes to idealna alternatywa dla tych, którzy mają problemy z pamięcią i jednocześnie muszą poradzić sobie z dużą ilością obowiązków. Głównym zadaniem programu jest przechowywanie najróżniejszych notatek, list zadań, powiadomień, przypomnień itp. Co więcej, dowolne wpisy można umieszczać, a konkretniej „przyklejać” na pulpicie na wzór słynnych karteczek samoprzylepnych.

Oczywiście nie zabrakło dość dużej ilości opcji formatowania etykiet, dzięki czemu możemy wyróżnić ważne elementy, pogrupować je wg kolorów itp. Co więcej, każda wirtualna „karteczka” może być wyposażona w załączniki i linki do plików, zaś gromadzone w ten sposób na pulpicie informacje mogą być organizowane w grupy i podgrupy oraz dla każdej z nich ustalać możemy priorytet. Warto również wspomnieć o możliwości stworzenia kopii zapasowej, dzięki czemu żadne ważne wpisy nie zostaną przypadkowo usunięte.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0