WindowsProgramyEfficientPIM 3.55 Build 350

EfficientPIM 3.55 Build 350 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Efficient Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10.3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
419

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Wygodny, prosty i konfigurowalny interfejs
  • Możliwość importu i eksportu plików
Minusy:
  • Brak możliwości współpracy ze smartphone'm

EfficientPIM to komputerowy organizer osobisty oparty na kalendarzu. Program pozwala na tworzenie list zadań z rozbiciem na poszczególne dni i godziny. Podczas tworzenia wydarzenia możliwe jest zdefiniowanie miejsca, czasu i opisu sytuacji, a także dodanie załącznika lub notatki na temat naszego rozmówcy czy kontrahenta. Wszystkie wydarzenia, które zdefiniujemy, możemy oznaczyć jako wymagające przypomnienia – wówczas aplikacja będzie informowała o zbliżającym się wydarzeniu.

EfficientPIM posiada również funkcję rozbudowanej książki adresowej, a także może pełnić formę pamiętnika czy notesu. Aplikacja jest również w stanie przechowywać hasła do stron internetowych lub aplikacji. W EfficientPIM zintegrowano wygodną wyszukiwarkę z funkcją autosugestii. Program pozwala na eksport danych do różnych formatów, w tym .doc (Word) oraz .xls (Excel). Treści można również importować bezpośrednio do komputera.

EfficientPIM wyróżnia się prostym interfejsem w polskiej wersji językowej. Producent przygotował dziesięć skórek programu w różnej wersji kolorystycznej.  Program jest rozpowszechniany w licencji testowej. Koszt pełnej edycji programu to wydatek 19.98 dolarów w przypadku ceny promocyjnej. Sugerowana cena to 39.95 dolarów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0