WindowsProgramyEmsisoft HiJack Free 4.5.0.10

Emsisoft HiJack Free 4.5.0.10 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Emsi Software GmbH
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
354

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Darmowa licencja
  • Niewielki rozmiar
Minusy:
  • Niewiele funkcji

Emsisoft HiJackFree 4 to aplikacja adresowana do zaawansowanych użytkowników, którzy potrzebują dokonać szczegółowej analizy systemu operacyjnego. Program  dokonuje dogłębnego skanu systemu, wychwytując w nim wszystkie elementy niepożądane, jak spyware, wirusy, robaki, HiJackers czy też Adware. Czy skutecznie? 

Emsisoft HiJackFree 4 jest za darmo, każdy może pobrać go i wypróbować bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wystarczy tylko kliknąć link znajdujący się na tej stronie, aby rozpocząć ściąganie aplikacji. Oprócz wspomnianego skanu, Emsisoft HiJackFree 4, ma do zaoferowania także i inne funkcje, jak na przykład sprawdzanie wszystkich usług, kontrolowanie otwartych portów, czy też zarządzanie aplikacjami uruchamiającymi się wraz z systemem operacyjnym. Dostępny na tej stronie do pobrania Emsisoft HiJackFree 4 umożliwia również analizę i kontrolę wtyczek do Internet Explorera. A ostatnią z najciekawszych funkcji, o jakiej warto wspomnieć przy okazji tego programu, jest używanie usługi „Live online analysis”. Pozwala ona na połączenie się z serwerami producenta, gdzie odpowiednie aplikacja szczegółowo zanalizują system pod kątem wychwytywania niebezpiecznych czynników. 

Emsisoft HiJackFree 4 nie jest dużym programem, więc jego pobranie nie zajmie wiele czasu. Polecamy go wszystkim posiadaczom systemów operacyjnych z rodziny Microsoftu, a więc XP, Vista i Windows 7. W tych dwóch ostatnich przypadkach nie ma znaczenia, czy używamy wersji 32- czy też 64-bit. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0