WindowsProgramyEuroFaktura Start 3.1

EuroFaktura Start 3.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
SoftProjekt
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
13,7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
485

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Modułowa i bardzo elastyczna konstrukcja.
  • Bardzo szeroki zakres konfiguracji.
  • Mimo złożoności, obsługa programu jest dość prosta.
Minusy:
  • Darmowa wersja jest dość ograniczona, choć z pewnością przyda się w firmie.

EuroFaktura Start to darmowa, choć bardzo funkcjonalna i zaawansowana wersja nowoczesnego narzędzia informatycznego, które wspomaga zarządzenie i charakteryzuje się szeroką gamą możliwości i funkcji. 

 

Do największych zalet programu EuroFaktura Start należy przede wszystkim modułowa budowa systemu, co z kolei umożliwia dostosowanie narzędzia do działania zarówno w niewielkich, kilkuosobowych firmach, jak i szerokich przedsiębiorstwach o rozbudowanej strukturze wielooddziałowej. Co więcej, EuroFaktura Start może być wykorzystywana zarówno do pracy jednostanowiskowej, jak i sieciowej nawet na kilkudziesięciu stanowiskach i jednocześnie pracujących stacjach roboczych.

 

W wersji darmowej programu znajdziemy funkcje odpowiedzialne za sporządzanie dokumentów sprzedaży, takich jak faktury VAT oraz wszelkie pozycje rejestrowania sprzedaży usług czy towarów. Aplikacja mimo zaawansowanego interfejsu oraz rozszerzonej konfiguracji jest dość prosta w obsłudze. Ze względu na fakt, że aplikacja pracuje na bazie danych, w każdej chwili można sporządzić kopię bezpieczeństwa. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0