WindowsProgramyEuropean Geography Tutor 1.7.0

European Geography Tutor 1.7.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja i nauka
Producent:
AHA! Software Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
452

Nasza ocena:

Michał
2,5
Plusy:
  • Niewielki rozmiar
Minusy:
  • Mapa aktualna na 2004 rok
  • Archaiczny wygląd

European Geography Tutor to niewielki program edukacyjny pozwalający uprzyjemnić naukę mapy politycznej Europy. Program oferuje funkcję quizu, w której wskazujemy konkretne państwa na mapie lub podajemy ich nazwy. Aplikacja jest dostępna jedynie w angielskiej wersji językowej, jednak obsługa, za sprawą nieskomplikowanego interfejsu, jest bardzo prosta. 

Program edukacyjny European Geography Tutor posiada ubogą oprawę graficzną, która nie spełnia współczesnych standardów – wiele aplikacji poprawiających znajomość geografii ma bardziej atrakcyjne mapy i bardziej multimedialne zrealizowane quizy. W zamian za to, European Geography Tutor ma małe wymagania sprzętowe, a plik instalacyjny zajmuje zaledwie 0,5 MB. 

Ostatnia wersja European Geography Tutor została wydana w 2004 roku, więc nie uwzględnia najnowszych zmian politycznych w Europie, takich jak niepodległość Kosowa. Podczas korzystania z aplikacji warto pamiętać o tym. Szczególnie, jeśli program ma pomagać w nauce na egzamin lub klasówkę.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0