WindowsProgramyExpression Web 4.0.20525.0

Expression Web 4.0.20525.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
148 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
403

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo przyjazny i prosty w obsłudze interfejs.
  • Kompatybilność z innymi programami i usługami firmy Microsoft.
Minusy:
  • Problemy z cofaniem wykonanych operacji.
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością i wydajnością.

Expression Web firmy Microsoft to zaawansowany program wchodzący w skład pakietu Expression Studio, za pomocą którego stworzymy profesjonalne strony internetowe z uwzględnieniem najnowocześniejszych standardów. 

Program Expression Web posiada wszystkie niezbędne do tworzenia stron internetowych narzędzia, za pomocą których stworzymy witryny z domyślnym zastosowaniem wszystkich niezbędnych standardów, w tym CSS, XHTML, XML, XSLT etc. Takie rozwiązanie zapewnia lepszy rendering, skuteczniejsze indeksowanie oraz większą produktywność. Wypada również wspomnieć o zastosowanych arkuszach styli kaskadowych, które umożliwiają oddzielenie warstwy graficznej od zawartości strony internetowej. 

Expression Web wyposażono w wiele udogodnień, takich jak kontrola dopełniania, hierarchia wizualna aplikacji do obróbki stylistycznej czy przeciągany i upuszczany margines graficzny – każdy z tych elementów znacząco upraszcza tworzenie projektów graficznych. Oprócz tego użytkownicy mają możliwość przełączania się z trybu renderowania w tryb kompatybilności, co daje gwarancję, że cały projekt zostanie idealnie przetworzony z wersji widocznej w narzędziu projektowym na wersją kompatybilną z przeglądarką. 

Warto również wspomnieć o możliwości wyboru prezentacji kodu. Funkcja ta umożliwia proste dodanie kodu XML – za pomocą techniki przeciągnij-i-upuść – a następnie obserwację bezpośredniego renderingu za pomocą arkusza styli. Dodatkowo, arkusz ten możemy dowolnie przeformatować w zależności od stylu witryny. Oczywiście program Expression Web jest w pełni kompatybilny z Microsoft Visual Studio i obsługuje platformy ASP.NET 2.0. Pamiętajmy, że do instalacji pakietu niezbędne jest zainstalowane środowisko .NET Framework 4. Program udostępniany jest na zasadach licencji testowej, która pozwala na 60-dniowy okres próbny. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0