WindowsProgramyExpressivo 1.5.1

Expressivo 1.5.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
IVO Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
39,3 Mb
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
550

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Duża liczba głosów
  • Intuicyjny interfejs
  • Szerokie zastosowanie funkcji syntezatora
Minusy:
  • Stosunkowo wolna praca
  • Wysokie ceny dodatkowych głosów

Expressivo to syntezator mowy służący do odczytu wszelkich tekstów zapisanych w cyfrowym formacie za pomocą ludzkiego głosu.

Expressivo potrafi "czytać" książki (e-book), e-maile, artykuły z internetowych portali, potrafi również pobierać i odczytywać na głos wiadomości za pomocą kanałów RSS. Program jest w stanie zintegrować się z przeglądarkami internetowymi takimi jak Firefox czy Internet Explorer oraz aplikacjami pocztowymi jak Outlook, Outlook Express czy Thunderbird. 

Interesującą funkcja programu jest możliwość odczytu plików z napisami do filmów podczas ich odtwarzania - tak więc Expressivo potrafi pełnić również funkcje kinowego lub telewizyjnego lektora. Kolejna niezwykle przydatna i istotna funkcja programu to możliwość zapisu odczytywanego tekstu w formacie mp3.

Expressivo współpracuje również z takimi aplikacjami jak iTunes czy Skype jest też doskonałym rozwiązaniem w nauce języków obcych czy wszelkiego typu ćwiczeniach pamięciowych. Podstawowy pakiet głosów może rozszerzać o nowe, jednak już wersja podstawowa pozwala na wybór kilku polskich i angielskich głosów męskich i żeńskich oraz rumuńskiego. 

Program został zastąpiony przez nową wersję nazwaną IVONA Reader, która wyróżnia sie szybszą pracą. Posiadacze licencji na aplikację Expressivo mogą skorzystać z darmowej aktualizacji - wystarczy zarejestrować się na stronie ivona.com, by otrzymać klucz rejestracyjny i link do pobrania IVONA Reader.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0