WindowsProgramyF-Secure Anti-Virus 2014

F-Secure Anti-Virus 2014 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
F-Secure Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
53,86 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
402

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Wygodny interfejs
Minusy:
  • Brak funkcji Ochrona Przeglądania dostępnej w innych programach F-Secure

F-Secure Anti-Virus to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące. Wyposażono go w autorski silnik skanujący, który działa w czasie rzeczywistym, a ponieważ baza sygnatur aktualizowana jest dość często, bez trudu wykrywa najnowsze zagrożenia. O jego skuteczności można przekonać się, pobierając F-Secure Anti-Virus w wersji testowej. Pozwoli to na używanie aplikacji przez okres 30 dni, czyli wystarczając długo, aby przebadać go dokładnie. 

Program sprawdza nie tylko system oraz dane nadchodzące z sieci, ale również ma na oku pocztę elektroniczną. Dzięki temu nie musimy obawiać się zainfekowanych e-maili, czy też załączników zawierających dość nieprzyjemne niespodzianki. F-Secure Anti-Virus działa pod Windows 7, Vista i XP. Jedną z bardziej użytecznych opcji jest wprowadzenie do jego działania analizy heurystycznej, dzięki czemu wyłapuje on wirusy, których sygnatury nie zostały jeszcze dodane do bazy. Dzięki temu stworzony przez F-Secure program jest przygotowany na każdą próbę wdarcia się zagrożenia do systemu. 

F-Secure Anti-Virus jest dostępny po polsku, a interfejs użytkownika został pomyślany jest w tak przyjazny sposób, że nawet osoby niedoświadczone z obsługą komputera nie powinny mieć trudności z zarządzaniem aplikacją. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0