WindowsProgramyFaceFilter Studio 2.0.1206.1

FaceFilter Studio 2.0.1206.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Reallusion
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
506

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Wygoda użytkowania
  • Spore możliwości edycji
Minusy:
  • Koszt pełnej wersji

FaceFilter Studio to rozbudowane narzędzie graficzne firmy Reallusion pozwalające na retusz zdjęć portretowych. Program posiada pakiet półautomatycznych narzędzi pozwalających na dokonanie makijażu twarzy oraz zmodyfikowania wyglądu oczu, nosa czy podbródka. FaceFilter Studio pozwala również na zmianę miny osoby będącej na zdjęciu. 

Aplikacja została przystosowana do obsługi przez osoby niewyspecjalizowane w grafice, dlatego narzędzia pozwalające na modyfikowanie twarzy zostały przygotowane tak, by zmiany można było wprowadzać za pomocą suwaków i myszki. Na początku każdej obróbki zdjęcie jest poddawane analizie - FaceFilter Studio wybiera kluczowe dla twarzy punkty i nanosi na nich znaczniki, co ułatwia późniejszą edycję np. kącików ust czy brwi. Pakiet opcji jest spory, a całkowite odmienienie wyglądu modelki czy modela nie wymaga od użytkownika żmudnego poznawania funkcji i ręcznych modyfikacji, tak jak w zaawansowanych programach dla profesjonalnych grafików.

FaceFilter Studio na naszej stronie jest dostępne w angielskiej wersji językowej. Program pozwala na darmowe testowanie swoich możliwości, jednak dostęp do pełnej wersji wiąże się z wydatkiem.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0