WindowsProgramyFacebook Password Decryptor 6,7

Facebook Password Decryptor 6,7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
SecurityXploded
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,87 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
439

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Szybkie i skuteczne odzyskiwanie danych.
Minusy:
  • Nieco archaiczny wygląd.

Facebook Password Decryptor to w pełni bezpłatne i bardzo przydatne narzędzie, za pomocą którego możemy odzyskać wszystkie dane wymagane do zalogowania się w serwisie Facebook. To idealne rozwiązanie dla zapominalskich, którzy nie zapisują swoich haseł i loginów.

Należy pamiętać, że za pomocą Facebook Password Decryptor nie złamiemy żadnych zabezpieczeń, a jedynie odzyskamy nazwę użytkownika oraz hasło, które było wcześniej przechowywane w przeglądarce internetowej. Za pomocą tej niewielkiej aplikacji możemy szybko wyszukać i odszyfrować niezbędne do logowania dane. Jest jednak pewien warunek – wszystko zadziała, jeśli w przeszłości przynajmniej raz pomyślnie zalogowano się na dane konto.

Facebook Password Decryptor automatycznie wyszukuje na komputerze wspierane aplikacje, a następnie błyskawicznie odzyskuje z zgromadzonych przez nią informacji wszystkie loginy oraz hasła. Po wyszukaniu, wszystkie dane prezentowane są w postaci listy. Warto również wspomnieć, że program Facebook Password Decryptor współpracuje z wieloma dostępnymi na rynku wyszukiwarkami, tj. Internet Explorer w wersji 4 do 10, Firefox, Google Chrome, CoolNovo, Opera, Safari, Flock, Comodo Dragon, SeaMonkey, SRWare Iron itp. Po odzyskaniu danych, wszystko może zostać zapisane na dysku pod postacią pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Należy pamiętać, że ze względu na swoją funkcjonalność, program Facebook Password Decryptor może być traktowany przez oprogramowanie antywirusowe jako szkodliwy składnik. Oczywiście w rzeczywistości program jest bezpieczny i nie stanowi zagrożenia dla systemu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0