WindowsProgramyAdobe Flash Player dla Internet Explorera 11.9.900.117

Adobe Flash Player dla Internet Explorera 11.9.900.117 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Adobe Systems Incorporated
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
48,4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
317

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Plugin umożliwia korzystanie z wielu funkcji i multimediów wykonanych w technologii Flash
Minusy:
  • Duży plik instalacyjny
  • Możliwe problemy ze stabilnością podczas pracy na wielu kartach

Adobe Flash Player dla Internet Explorera 11.9.900.117 to aplikacja pozwalająca na odtwarzanie treści zapisanych w formacie SWF: mogą to być animacje, reklamy, gry flash oraz filmy. Jest to najpopularniejszy format animacji wykorzystywany w sieci, więc każdy internauta powinien mieć zainstalowana wtyczkę do obsługi Flash. 

Adobe Flash Player w wersji dla Internet Explorer waży 48,4 MB, co jak na dodatek jest wartością sporą, jednak – bez pobrania tej aplikacji nie ma możliwości pełnego przeglądania stron internetowych i zawartych w niej plików multimedialnych. Po zainstalowaniu program działa automatycznie: użytkownik nie musi dokonywać konfiguracji, ani czuwać nad działaniem wtyczki. Adobe Flash Player dla Internet Explorera sam sprawdza aktualizacje i informuje, kiedy konieczne jest pobranie nowej wersji. Użytkownik może również zgodzić się na automatyczne ściąganie i instalację tego produktu. 

Adobe Flash Player jest dostępny również w wersji na inne przeglądarki internetowe. W przypadku Chrome, Flash Player jest już wbudowany w program. Najnowsza wersja programu legitymuje się poprawioną stabilnością działania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0