WindowsProgramyFlashGet 3.7.0.1220

FlashGet 3.7.0.1220 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
FlashGet
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6,08 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
357

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Niezwykła elastyczność dzięki obsłudze wielu protokołów.
  • Znaczne usprawnienie pobierania plików z wielu różnych źródeł.
Minusy:
  • Problemy ze stabilnością.
  • Sporadyczne przerywanie pobierania.

FlashGet to niezwykle uniwersalne narzędzie wspomagające zarządzać pobieraniem plików z Internetu za pośrednictwem różnych protokołów. Program poradzi sobie z pobieraniem plików z HTTP, FTP, MMS, RTSP, jak również eMule czy BitTorrent.

Program FlashGet stanowi rewelacyjną alternatywę nie tylko dla standardowego menadżera pobierania plików w przeglądarce internetowej, ale również dla innych, zewnętrznych programów do pobierania plików z sieci. Opisywane narzędzie poradzi sobie z obsługą takich protokołów, jak HTTP, FTP, MMS, RTSP, jak również eMule czy BitTorrent, dzięki czemu zamiast wielu innych programów możemy korzystać tylko z FlashGet.

Na uwagę zasługuje między innymi technologia MHT (Multi-server Hyper-threading Transportation), która zdaniem twórców znacznie przyspiesza pobieranie plików w porównaniu do modułów ściągania danych wbudowanych w przeglądarki WWW. Aplikacja oferuje również możliwość integracji z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, funkcję przechwytywania zawartości schowka systemowego i odłożenia transferu w czasie. Oprócz tego możemy ustawić automatyczne wyłączanie systemu po zakończeniu pobierania plików.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0