WindowsProgramyFormatFactory 3.9.5.0

FormatFactory 3.9.5.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
FormatFactory
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
45,29 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Obsługa ogromnej ilości formatów audio i wideo.
  • Wiele ciekawych opcji i dodatków.
  • Bardzo wysoka funkcjonalność.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Proponuje instalację dodatkowych śmieci.
  • Czasami dość wolne działanie.

FormatFactory to funkcjonalny i w pełni darmowy program przeznaczony do konwertowania pomiędzy formatami praktycznie wszystkich plików audio i wideo. To idealne narzędzie dla tych, którzy posiadają ogromną bibliotekę multimediów w różnej postaci.

 

Program FormatFactory, podobnie jak inne tego typu darmowe propozycje, korzysta ze sprawdzonych i dobrych jakościowo kodeków audio i wideo, jak również modułów, które odpowiadają za transkodowanie pomiędzy wieloma popularnymi formatami plików audio oraz video z możliwością wyboru dodatkowych opcji. 

 

FormatFactory poradzi sobie z wieloma formatami, a do najpopularniejszych należą między innymi formaty wideo MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF itd. Jeżeli chodzi o formaty audio, program poradzi sobie z plikami MP3, WMA, MMF, AMR, OGG, M4A, WAV itd. Co ciekawe, za pomocą aplikacji możemy także szybko i sprawnie konwertować pliki graficzne do formatów JPG, BMP, PNG, TIF, ICO itp., 

 

Na uwagę zasługuje także funkcja naprawiania uszkodzonych materiałów audio i wideo, co może być przydatne w przypadku błędnego zgrania materiału ze starej płyty itp. Ciekawostką jest także funkcja konwersji video do rozdzielczości obsługiwanych przez urządzenia przenośne w tym iPhone, iPod, PSP, BlackBery itp. Podczas instalacji należy uważać na proponowane dodatki takie jak paski narzędziowe Ask Toolbar itp. Odradzamy instalowania tego typu gadżetów, gdyż mogą one spowolnić działanie niektórych programów lub systemu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0