WindowsProgramyFortiClient 5.2.3633

FortiClient 5.2.3633 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Fortinet inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,47 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
418

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo wysoka skuteczność wyszukiwania zagrożeń.
  • Szybkość i sprawność działania.
  • Szerokie możliwości konfiguracji i ustawień.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Mała popularność.
  • Angielska wersja interfejsu użytkownika.

FortiClient to co prawda mało popularny, ale bardzo skuteczny i ceniony przez użytkowników pakiet zabezpieczający, którego głównym zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej ochrony przed wirusami oraz innymi niebezpieczeństwami pochodzącymi z sieci internetowej. 

 

W skład pakietu zabezpieczającego FortiClient wchodzą zaawansowane moduły antywirusowe oraz antymalware, które wyłapują wszystkie śmieci oraz niebezpieczne pliki pochodzące z Internetu. Warto również wspomnieć o innych przydatnych dodatkach, takich jak narzędzia do kontroli rodzicielskiej oraz moduły pozwalające łączyć się z prywatnymi sieciami VPN przy uzyciu protokołów IPsec oraz SSL. Wracając do ochrony rodzicielskiej – dzięki niej rodzice mogą zablokować dostęp do wybranych witryn internetowych lub do wszystkich stron o podejrzanej treści. 

 

Rzecz jasna FortiClient chroni system operacyjny oraz wszystkie pliki na dyskach twardych. Bazy danych wirusów są aktualizowane na bieżąco, dzięki czemu mamy pewność, że zabezpieczenia są cały czas aktywne. Program posiada trzy tryby skanowania – szybki, pełny oraz dowolny, w którym użytkownik wybiera lokalizację skanowania. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0