WindowsProgramyFortissimo 1.0 Build 8.7

Fortissimo 1.0 Build 8.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Good Note Software
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6,67 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
24

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Bardzo prosta i konstrukcja i bezproblemowa obsługa.
  • Tylko podstawowe opcje.
  • Wysoka wydajność i sprawność działania.
Minusy:
  • Brak obsługi wielu popularnych formatów.
  • Zaawansowani użytkownicy nie znajdą tu zbyt wielu opcji.

Fortissimo to bardzo lekki, mało skomplikowany i funkcjonalny program przeznaczony do odtwarzania plików muzycznych w wielu formatach, który dodatkowo oferuje możliwość tworzenia i edytowania playlist oraz zmiany wyglądu poprzez system skórek.

 

Co prawda budowa odtwarzacza oraz jego rozbudowanie nie należy do imponujących, również jego wygląd nie przypadnie do gustu estetom, ale osoby, które chcą prostej i mało wymagającej względem systemu aplikacji do odtwarzania muzyki, z pewnością będą zadowolone z wyboru Fortissimo. Program odtwarza muzykę w takich formatach, jak MP3, MP2, WMA, MID oraz WAV. Zapewnia to wsparcie w większości przypadków, aczkolwiek posiadacze muzyki w nieco bardziej egzotycznych formatach z miejsca skreślą Fortissimo za brak obsługi ich bibliotek multimedialnych. 

 

Po instalacji i pierwszym uruchomieniu programu, możemy wskazać domyślny folder z muzyką, aby program mógł przeskanować wskazane źródło. Nawet, jeśli posiadamy pokaźnych rozmiarów bibliotekę, skanowanie trwa bardzo krótki i obejmuje wszystkie podkatalogi i foldery. Obsługa programu jest bardzo prosta i nawet początkujący poradzą sobie z obsługą funkcji. Tych niestety jest bardzo niewiele, ale dla mniej wymagających użytkowników to wystarczy. Przykładowo możemy tworzyć i edytować listy odtwarzania, przydatna jest również wbudowana wyszukiwarka.

 

Możemy również wybrać jeden z trzech trybów odtwarzania. Jest to tryb Random, czyli odtwarzanie losowego utworu, Play All, czyli odtwarzanie wszystkich utworów, jak również Repeat – powtarzanie jednego utworu. Dla osób, które chcę dostosować odtwarzacz do własnych preferencji przygotowano opcję dopasowania czcionki stosowanej w programie oraz wbudowane wizualizacje.

 

Licencja programu pozwala na odtworzenie 35 utworów. Po tym czasie sugerowana jest rejestracja programu na stronie producenta. Na szczęście nie musimy się na to godzić i po odrzuceniu propozycji nadal korzystać z Fortissimo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0