WindowsProgramyFoxyProxy 4.2.2

FoxyProxy 4.2.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Eric H. Jung
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
347

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Ogromne możliwości konfiguracji proxy
  • Dziennik zdarzeń: dokładna historia użycia proxy
Minusy:
  • Brak wersji na Opera

FoxyProxy jest zaawansowanym menedżerem proxy, który całkowicie zastępuje ograniczone możliwości ustawiania proxy w przeglądarce. Oferuje ono więcej funkcji niż SwitchProxy, ProxyButton, QuickProxy, xyzproxy, ProxyTex, TorButton itp.

FoxyProxy jest rozszerzeniem, które w oparciu o wzorce automatycznie przełącza połączenie internetowe przez jeden lub więcej serwerów proxy. Mówiąc prościej FoxyProxy automatyzuje proces ręcznej konfiguracji sposobu łączenia się Firefoksa z Internetem. Serwer proxy przełącza pobrany adres URL na reguły zdefiniowane przez użytkownika. Animowana ikona pokazuje kiedy proxy jest używane. W dzienniku zdarzeń można zobaczyć, które proxy i kiedy było używane. Funkcja "Szybkie dodawanie" pozwala błyskawicznie utworzyć nowy wzorzec URL. FoxyProxy jest w pełni kompatybilne z Portable Firefox, posiada lepszą niż Firefox obsługę plików PAC. Rozszerzenie jest dostępne w 25 językach i ilość tłumaczeń ciągle wzrasta. 

Mimo, że FoxyProxy był początkowo tworzony jedynie na Firefoksa, aplikacja posiada już swoje wersje na Internet Explorer oraz Chrome. Program jest dostępny w darmowej wersji Basic i Standard oraz płatnej, FoxyProxy Plus, dostępnej jedynie na Firefox.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0