WindowsProgramyFree Audio Editor 2012 2012 8.5.1

Free Audio Editor 2012 2012 8.5.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
FAE Systems
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
21,8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
347

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Prosty interfejs
  • Funkcja text-to-speech
Minusy:
  • Przestarzały wygląd menu
  • Angielska wersja językowa

Free Audio Editor 2012 to narzędzie do edycji audio. Program pozwala na edycję plików WAV, MP3, WMA, OGG, etc.

Oprócz podstawowych funkcji edytowania, takich jak wycinanie, kopiowanie, kasowanie fragmentu, usuwanie ciszy, wklejanie, wklejanie z pliku, miksowanie, miksowanie z pliku aplikacja umożliwia również zastosowanie efektów dźwiękowych. Do dyspozycji są: wzmocnienie, kompresja, delay, equalizacja, wyciszanie, flanger, odwracanie, normalizacja, phaser, pogłos, vibrato, itp. Poprawę jakości dźwięku może zagwarantować funkcja usuwania szumów.

Program wyposażono w możliwość nagrywania dźwięku z urządzeń podłączonych do wejścia na karcie dźwiękowej, np. mikrofonu. Ciekawą funkcją jest też syntezator mowy (text-to-speech).

Free Audio Editor 2012 posiada narzędzie do zgrywania ścieżek dźwiękowych z płyt CD. Za pośrednictwem CD Rippera możliwe jest przekopiowane muzyki z płyty CD i eksport do MP3, WMA, WAV czy OGG. Poza tym, aplikacja posiada również możliwość wypalania płyt z muzyką w różnych formatach.

Free Audio Editor 2012 jest dostępny za darmo w angielskiej wersji językowej. Aplikacja działa na systemie Windows począwszy od wersji 98, a skończywszy na najnowszym Windowsie 8. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0