WindowsProgramyFree PDF Converter 5.09

Free PDF Converter 5.09 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Abdio Software, Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
45,39 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
476

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Przyjemna i bezproblemowa obsługa.
  • Czytelny i jasny interfejs.
  • Konwertowanie programowe, bez konieczności instalacji wirtualnej drukarki.
  • Ogromna ilość obsługiwanych formatów.
Minusy:
  • Ograniczona wersja próbna, droga pełna licencja – w sieci znajdziemy ciekawe i w pełni darmowe alternatywy.
  • Nazwa programu wprowadza w błąd – dość dziwne zachowanie twórców programu.

Free PDF Converter to bardzo ciekawy i zaawansowany, choć wbrew pozorom nie bezpłatny program do konwersji dowolnych dokumentów (obrazów, zdjęć, tekstów, arkuszy kalkulacyjnych etc.) do coraz popularniejszego formatu dokumentów PDF. Program udostępniany jest na zasadzie 30-dniowej licencji testowej.

Program Free PDF Converter nie jest typowym, podobnym do innych alternatyw w sieci narzędziem, które pracuje na zasadzie wirtualnej drukarki – w programach tego typu użytkownik „drukuje” dowolne dokumenty, a efektem finalnym jest plik PDF zapisany w wybranej wcześniej lub zdefiniowanej w ustawieniach lokalizacji.

Program Free PDF Converter konwertuje pliki wybrane przez użytkownika bez konieczności uruchamiania jakichkolwiek innych programów. Co więcej, program może konwertować wiele plików jednocześnie – wystarczy dodać je na specjalną listę – a to z kolei przekłada się na wysoką wydajność i sprawność działania zapewniając szybką i bezproblemową pracę. Warto również pamiętać, że tworzone za pomocą programu Free PDF Converter pliki PDF możemy dodatkowo zabezpieczyć hasłem – do każdego pliku inne hasło lub takie same hasło dla całej grupy plików. 

Opisywany program charakteryzuje się przyjaznym i intuicyjnym interfejsem, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie ze wszystkimi opcjami. Co więcej, oprócz możliwości konwertowania wielu plików jednocześnie, Free PDF Converter wspiera bardzo dużą liczbę obsługiwanych formatów. Wśród niemal 150 pozycji znajdziemy takie formaty, jak DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, VSD, WDB, WPS, BMP, JPG, PNG, DWG, DXF, DWF, CDR, WP5, WP6, WPD, WPF, TXT, HTM, HTML, TIF, TIFF.

Niestety mimo mylącej nazwy, program Free PDF Converter nie jest darmowy. Co więcej, nawet 30-dniowa wersja próbna ma wiele ograniczeń i utrudnień, między innymi nanoszenie znaków wodnych na konwertowane dokumenty czy przypomnienia i zachęty do kupna pełnej wersji programu, któ®a obecnie kosztuje aż 49,95 dolarów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0