WindowsProgramyFree Video to MP3 Converter 5.0.58.324

Free Video to MP3 Converter 5.0.58.324 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
DVD Video Soft Limited
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3,15
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
334

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Szybka i bezproblemowa praca.
  • Prosta obsługa i czytelny interfejs.
  • Kilka ciekawych i przydatnych opcji.
Minusy:
  • Obsługa zbyt małej ilości formatów.

Free Video to MP3 Converter to w pełni darmowe narzędzie, za pomocą którego wyodrębnimy ścieżkę dźwiękową z dowolnego materiału wideo, np. z teledysku bądź filmu. 

 

Po wyodrębnieniu program Free Video to MP3 Converter zapisuje materiał dźwiękowy na dysku w formacie MP3, co umożliwia późniejsze odtworzenie na praktycznie każdym urządzeniu bez konieczności dokonywania konwersji. Jedną z największych zalet jest bez wątpienia prosta i bezproblemowa obsługa, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego opanują wszystkie opcje i możliwości. Co ciekawe, oprócz podstawowej funkcji program poradzi sobie również z konwersją dźwięku do różnych formatów takich jak M4A, M4R, ACC, WAV, WMA, OGG, FLAC, APE i wspomnianego już MP3

 

Ponadto użytkownik może generować playlisty M3U oraz zmieniać nazwę wyjściowego pliku audio. Ponadto możliwe jest zarzadzanie tagami oraz ustawić opcję automatycznego wyłączenia komputera po zakończeniu pracy programu. Podczas instalacji program proponuje instalację różnych dodatków i nakładek – nie zalecamy ich instalacji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0