WindowsProgramyG DATA AntiVirus 2014 24.0.2.3

G DATA AntiVirus 2014 24.0.2.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
G DATA Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
325 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
343

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Polska wersja
  • Dobra wydajność
Minusy:
  • Nienajlepsza wykrywalność

G DATA AntiVirus 2014 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci. Rozpoznaje wszelkiej maści robaki, spyware, rootkity, wirusy, trojany i backdoory. Pilnuje także, aby podczas przesłania pieniędzy za pośrednictwem Internetu (np. przelewem bankowym) operacja była chroniona i nikt nie miał możliwości podejrzenia danych. Podobnie działa i w przypadku witryn wyłudzających dane. 

Nie jest możliwe pobranie G DATA AntiVirus za darmo. Prezentowana na tej stronie wersja to trial, dzięki któremu możemy używać programu przez określony czas, co pozwoli na podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie.  W tym czasie działa on z pełną funkcjonalnością. Według producentów zużywa mało pamięci operacyjnej, jednak niektórzy użytkownicy narzekają, że spowalnia pracę systemu operacyjnego. Jak jest naprawdę? Pobranie G DATA Antivirus pozwoli się o tym przekonać w praktyce. 

Wśród wielu zalet aplikacji jest blokada fałszywych stron WWW (antipishing), szybkie skanowanie plików – FingerPrinting i PararellScan oraz możliwość stworzenia płyty startowej do wielopłaszczyznowego skanowania plików. Dodatkowo nie sposób nie wspomnieć o używaniu przez program aż dwóch niezależnych skanerów – co znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa. Dla wygody użytkownika, aplikacja została wyposażona w interaktywny symbol reprezentujący symbol bezpieczeństwa oraz OneClick – wszystkie najważniejsze funkcje widzimy w oknie głównym, nie musimy więc szukać w zakładkach danej akcji.

Posiadacze laptopów i notebooków z pewnością zainteresują się faktem, że podczas skanowania włączona jest funkcja oszczędzania baterii. Gdy poziom akumulatora spadnie poniżej ustalonej granicy, praca jest przerywana, a użytkownik informowany o tym fakcie. Oczywiście program po zainstalowaniu pracuje cały czas w tle, chroniąc system w czasie rzeczywistym, możemy więc  dzięki G DATA AntiVirus bezpiecznie surfować w sieci – informacje o zagrożeniach będą natychmiast podawane, a podejrzane połączenia natychmiast przerywane. 

Licencja na pełną wersję G DATA AntiVirus 2014 to wydatek niespełna 110 zł rocznie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: Jello Wydajny i prosty w obsłudze program antywirusowy. Doskonale radzi sobie z bierzącym skanowaniem systemu jaki i z nieprzewidziamymi problemami. Pełna wersja nie jest jakoś szczególnie droga. To dobra inwestycja w bezpieczeństwo domowego PC