WindowsProgramyG DATA InternetSecurity 2014

G DATA InternetSecurity 2014 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
G DATA Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
367 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
351

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Wygodny interfejs
  • Polska wersja
Minusy:
  • Zróżnicowane opinie jeśli chodzi o niezawodność

G DATA Internet Sceurity 2014 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń, jakie czyhają na internautów – poczynając od spamu, poprzez wirusy i spyware, po ataki hakerów. Oprócz tego nadaje się idealnie do domu, bowiem zaawansowany moduł kontroli rodzicielskiej sprawia, że rodzice mają pewność, iż ich dziecko nie wejdzie – przez przypadek lub umyślnie – na strony przeznaczone wyłącznie dla dorosłych.

Nie ma co prawda wydania G DATA Internet Security za darmo, jednak na tej stronie prezentujemy wersję testową, której można używać przez okres 30 dni. Zdaniem producenta, aplikacja pochłania małe zasoby pamięci RAM, jednak w Intenecie można spotkać wiele opinii użytkowników, twierdzących, że program spowalnia pracę komputera.  Z drugiej jednak strony inni twierdzą, że nie odczuwają działania programu. Komu wierzyć? 

Najlepiej wykonać pobrać G DATA InternetSecurity i sprawdzić to samemu. Nie kosztuje to ani grosza, a pozwoli przetestować funkcjonalność aplikacji. Wśród technologii użytych do jej stworzenia mamy tu miedzy innymi oryginalną technologię używanie dwóch niezależnych skanerów czy też szybkiego skanowania plików. 

Warto też dodać, że aplikacja z numerem 2014 posiada nowy interfejs, dla wygody użytkownika wyposażony w technologię OneClick – można przyjrzeć się mu zresztą na zdjęciach zamieszczonych w galerii przy tym opisie. Do zalet należy dodać rozpoznawanie przez program spamu aż w dziesięciu językach, blokowanie stron o nieocenzurowanej treści. 

Aplikacja doskonale spisuje się na systemach Windows. Możemy używać jej na XP, a także na Vista i Windows 7 i 8. W przypadku tych dwóch ostatnich istnieje taka same wersja dla wydań 32, jak i 64 bitowych. Przy pierwszym uruchomieniu programu od razu sprawdzane są aktualizacje – później aplikacja sama co jakiś czas wyszukuje uaktualnień. Należy także zarejestrować program na stronie producenta – nie kosztuje to ani grosza i do niczego nie obowiązuje. Jeśli więc po okresie testowym chcemy odinstalować aplikację, nie ma żadnego problemu. Jako, że bezpieczeństwo systemu to rzecz dość istotna, polecamy wypróbować G DATA Internet Security 2014.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 2
  • dodał: Janek Polecam , bardzo dobry program antywirusowy z dobrze rozwiniętą ochroną rodzicielska , ochroną przelewów oraz dla lubujących się w rankingach bardzo wysoka pozycja :)
  • dodał: CT99 Szybki,wydajny,niedrogi w zakupie. Z prostym polskim interface i rozbudowanymi funkcjami ochrony rodzicielskiej. To program jaki warto zainstalować na każdym domowym PC.