WindowsProgramyG Data TopSecret 4.1

G Data TopSecret 4.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
G DATA Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
33,78 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
401

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo wysoki poziom zabezpieczenia plików, folderów, katalogów etc.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa programu.
  • Możliwość tworzenia tzw. sejfów, również przenośnych na pamięciach USB, kartach pamięci etc.
Minusy:
  • Początkujący użytkownicy mogą mieć problemy z konfiguracją wszystkich funkcji.

G Data TopSecret to bardzo przydatny program, za pomocą którego zabezpieczymy dowolne pliki, foldery i dane przechowywane na dysku twardym komputera. Program został stworzony przez polskie studio programistyczne G DATA Software.

Za pomocą programu G Data TopSecret możemy zabezpieczyć ważne dla nas dane przed niepowołanym dostępem, np. tych samych użytkowników komputera w domu, w pracy etc., przed atakami z sieci itp. Po podaniu ustalonego hasła, uzyskujemy dostęp do zabezpieczonych plików i możemy z nich swobodnie i bezproblemowo korzystać. 

Zdaniem producentów programu G Data TopSecret, najsilniejszy algorytm szyfrujący zastosowany przy zabezpieczaniu plików jest praktycznie nie do złamania i nawet najszybszy komputer męczyłby się ze złamaniem kodu… 20 milionów lat. Warto również wspomnieć o inteligentnej ochronie przed programami wykradającymi hasła oraz mechanizmami monitoringu klawiatury, które śledzą wpisywany przez użytkownika tekst. 

Do rąk użytkowników oddano również funkcję tzw. sejfów, która umożliwia stworzenie zabezpieczonego magazynu danych o pojemności nawet 2 terabajtów. Po podłączeniu specjalnych przystawek, dostęp do zabezpieczonych plików możemy uzyskać nawet za pomocą odcisku palca. Co ciekawe, po zabezpieczeniu, sejf jest niewidoczny dla innych użytkowników, zaś jego usunięcie, nawet przypadkowe, jest niemożliwe. 

Warto również wspomnieć o możliwości instalacji programów w sejfie – po instalacji dostęp do danego programu jest ograniczony, zaś wszystkie pliki zabezpieczone przed dostępem oraz możliwością skasowania. Prywatny i dobrze zabezpieczony sejf możemy również stworzyć na pamięci przenośnej, dzięki czemu poufne dane, nawet po zgubieniu lub kradzieży magazynu, będą bezpieczne i postronne osoby nie będą w stanie się do nich dostać – jedynym sposobem dostępu do pamięci będzie jej formatowanie, a tym samym skasowanie wszystkich danych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0