WindowsProgramyGAB4You 1.0.0.3

GAB4You 1.0.0.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
GABeNET
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3,7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
294

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Łatwe tworzenie historii pacjentów
  • Prosty interfejs
Minusy:
  • Brak możliwości eksportu danych do formatów tekstowych

GAB4You to poręczna, wirtualna kartoteka pacjentów, która pozwala na prowadzenie historii chorób i generowanie dokumentów: zaświadczeń, skierowań, opisów badań i wizyt.

Program GAB4You posiada intuicyjne menu, które pozwala na szybką rejestrację pacjenta i stworzenie opisu wizyty i badania, dzięki czemu historia pacjenta jest łatwa do odtworzenia. By oszczędzić czas, twórcy aplikacji przygotowali szablon wizyt i badań, który można w prosty sposób modyfikować w zależności od potrzeb i charakteru wizyty. 

Dzięki wyszukiwarce pacjentów, bardzo łatwo możemy znaleźć interesującą nas osobę w kartach pacjenta, a proces dodania nowej osoby przebiega szybko, dzięki zintegrowanemu kreatorowi. 

Aplikacja należy do rodziny programów firmy GABeNET, na którą składają się narzędzia do drukowania recept. Aplikacja GAB4You jest w stanie współpracować z tymi produktami: możliwe jest przenoszenie bazy danych w obie strony. 

Cena licencji programu wynosi 200 zł, za co użytkownik otrzymuje wieczystą możliwość użytkowania oraz darmowe uaktualnienia. Przed zakupem pełnej wersji możliwe jest pobranie wersji demo GAB4You.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0