WindowsProgramyGABeRec 1.0.0.5

GABeRec 1.0.0.5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
GABeNET
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
331

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Możliwość tworzenia szablonów recept
  • Łatwe uzupełnianie danych
  • Przystosowanie do wydruku w wielu formatach
Minusy:
  • Archaiczny interfejs użytkownika

GABeRec jest specjalistycznym programem stworzonym z myślą o ułatwieniu pracy placówek medycznych, drukarni i zakładów poligraficznych, które zajmują się drukowaniem recept lub nadrukowywaniem ich na gotowych arkuszach. 

Aplikacja znacznie ułatwia przygotowywanie recept: jest przystosowana do wydruku w formatach od A1 do rozmiaru pojedynczej recepty. Możliwe jest m.in. skonfigurowanie drukarki tak, by na arkuszu papieru A4 wydrukować lub nadrukować trzy recepty. 

Program jest przystosowany do łatwego sporządzenia nagłówków świadczeniodawców (również z kodami) i danych lekarza wraz z numerem prawa wykonywania zawodu. Możliwe jest importowanie plików graficznych takich jak logo placówki oraz łatwe wypełnienie wszelkich danych. Wprowadzanie treści jest równie proste, jak w edytorze tekstu - za pogrubienie, pochylenie czy wyjustowanie tekstu odpowiadają przyciski, podobnie jak w programach typu Word czy Writer. 

GABeRec posiada wbudowany szablon wydruku recept, który można modyfikować wewnątrz programu, dzięki prostemu edytorowi. Po spersonalizowaniu wzorów recept możliwy jest wydruk wedle ustalonych schematów: po numerze lub w kolejności ułatwiającej ich układanie po przycięciu arkuszy w bloczki.

Licencja na programu GABeRec kosztuje 200 zł i uprawnia do instalacji na nieograniczonej liczbie komputerów i wieczyste użytkowanie.  Przed zakupem możliwe jest samodzielne sprawdzenie działania programu – wystarczy pobrać GABeRec z naszej strony.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0