WindowsProgramyGaaiho PDF Reader 4.0

Gaaiho PDF Reader 4.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
ZEON Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
48,55 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
183

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs.
  • Ciekawe rozwiązania mimo darmowej licencji.
  • Opcje synchronizacji z Dropbox i Evernote
  • Wiele ciekawych i przydatnych funkcji.
  • Szybkość i sprawność działania.
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej.

Gaaiho PDF Reader to prosty w obsłudze, w pełni darmowy, choć zaawansowany pod względem funkcjonalności program, którego głównym zadaniem jest wyświetlanie plików, dokumentów i innych elementów zapisanych w formacie PDF.

 

Program Gaaiho PDF Reader jest w stanie wyświetlić wiele różnego rodzaju plików w formacie PDF. Mogą to być nie tylko dokumenty tekstowej, ale również grafiki, prezentacje multimedialne, arkusze kalkulacyjne, zeskanowane książki, rachunki itp. Jedną z największych zalet opisywanego programu jest szybkość działania – wszystkie pliki otwierają się bardzo szybko, sprawnie i bezproblemowo. Co więcej, dokumenty możemy otwierać zarówno w okienku, jak również na pełnym ekranie. To umożliwia również wykorzystanie wskaźnika laserowego, np. podczas wykładu bądź prezentacji. 

 

Program jest w stanie wyświetlić zarówno wielostronicowe dokumenty jak książki czy instrukcje obsługi, ale również kilka dokumentów jednocześnie w osobnych oknach. Oczywiście Gaaiho PDF Reader pozwala użytkownikowi dokonywać korekt w dokumentach, tj. wprowadzać komentarze, dostosować wygląd pliku do własnych preferencji itp. Możemy również wprowadzać notatki, podświetlać wybrane fragmenty, np. definicje w książkach, jak również dodawać pieczątki i rozmaite kształty. W przeglądaniu obszernych dokumentów przyda się wyszukiwarka z możliwością ustawienia kryteriów wyszukiwania, np. konkretne słowa, zakres stron itp. 

 

W programie Gaaiho PDF Reader znajdziemy także przydatny menadżer plików, który umożliwia szybkie wyszukanie wszystkich dokumentów w formacie PDF znajdujących się na dyskach komputera. Oczywiście użytkownik może przeglądać, usuwać, kopiować, wyszukiwać i zmieniać nazwy plików. Jak przystało na nowoczesne narzędzie, nie zabrakło funkcji synchronizacji plików z Dropboxem oraz opcji udostępniania ich za pośrednictwem Evernote. Na dokładkę zostają takie funkcje, jak możliwość dodania wybranych dokumentów do sekcji ulubionych, dzięki czemu można zyskać do nich bardzo szybki dostęp i otworzyć je bez konieczności wyszukiwania plików na dysku twardym.

 

Program udostępniany jest na zasadach darmowej licencji i można z niego korzystać bez żadnych limitów oraz ograniczeń.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0