WindowsProgramyGadu-Gadu (GG) 12.0.49.11103

Gadu-Gadu (GG) 12.0.49.11103 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
GG Network S.A.
Licencja:
Adware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,37 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
457

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Ogromna popularność wśród użytkowników w całej Polsce.
  • Atrakcyjny wygląd i bardzo wygodna obsługa.
  • Duża ilość dodatkowych opcji i funkcji.
  • Uniwersalność oraz multiplatformowość – działa na komputerze, smartfonie, tablecie itp.
Minusy:
  • Niekiedy obciąża system.
  • Bywa niestabilny.
  • Denerwujące reklamy.

Gadu-Gadu (GG) to obecnie najpopularniejszy komunikator internetowy w Polsce. Program jest dostępny na polskim rynku internetowym już od wielu lat i oferuje ogrom dodatkowych funkcji.

Początkowo Gadu-Gadu (GG) służyło tylko do komunikacji, dziś jest to bardzo potężne narzędzie nie tylko komunikacyjne, ale również multimedialne oferujące ogromną ilość ciekawych i przydatnych funkcji. Oprócz wiadomości tekstowych użytkownicy mogą również komunikować się za pomocą przekazów audio-wideo.

W najnowszej edycji programu Gadu-Gadu (GG) udoskonalono między innymi mechanizm sprawdzania błędów w pisowni, jak również rejestrowanie w archiwum wszystkich przeprowadzonych rozmów tekstowych z możliwością synchronizacji pomiędzy urządzeniami. Na uwagę zasługuje również mechanizm kart pozwalający na komunikację z wieloma osobami z poziomu jednego okna na wzór przeglądarek internetowych.

Najnowsze Gadu-Gadu (GG) posiada również wbudowane radio pozwalające umilić rozmowę z innymi użytkownikami, jak również usprawniony system przesyłania plików oraz możliwość blokowania niechcianych kontaktów. Nie zabrakło także zaawansowanych ustawień dotyczących prywatności z możliwością zablokowania otrzymywania wiadomości od nieznajomych. W najnowszej odsłonie komunikatora zastosowano także klienta poczty elektronicznej w domenie @gg.pl.

Ciekawym dodatkiem jest także możliwość grania w gry podczas konwersacji dwóch osób. Idąc z duchem czasu Gadu-Gadu (GG) zaoferowało także darmową przestrzeń na dysku wirtualnym o pojemności 5 GB z możliwością udostępniania plików znajomym. Program jest naturalnie darmowy, zaś instalując go godzimy się na wyświetlanie reklam.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0