WindowsProgramyGameplay Time Tracker 2.0.1

Gameplay Time Tracker 2.0.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
mik61
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,11 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
255

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Wiele dodatkowych opcji i dodatków np. możliwość segregowania gier.
  • Możliwość kontrolowania, ile czasu dziennie poświęca się na granie.
  • Czytelny i miły dla oka interfejs.
Minusy:
  • Czasami negatywnie wpływa na wydajność systemu.
  • Kolejny program działający w tle…

Gameplay Time Tracker to narzędzie, które przyda się nie tylko rodzicom, ale i zapalonym graczom, którzy chcą kontrolować czas spędzany przy komputerze. Aplikacja pozwala mierzyć i sprawdzać, ile czasu spędzamy grając w różne gry komputerowe.

 

Po instalacji i wstępnej konfiguracji programu Gameplay Time Tracker, uzyskujemy dostęp do biblioteki wszystkich zainstalowanych na komputerze gier. Znajdziemy tu wiele ciekawych informacji, między innymi na temat ilości uruchomień oraz czasie spędzonym nad poszczególnymi tytułami. Oczywiście w każdej chwili możemy zaktualizować listę na przykład po odinstalowaniu bądź instalacji gier. Oczywiście to tylko część z ciekawych funkcji i udogodnień.

 

Oprócz mierzenia czasu spędzanego na graniu, program Gameplay Time Tracker posiada wiele ciekawych dodatków i opcji. Możemy między innymi posegregować gry i przypisać je do różnych kategorii, na przykład bijatyki, sportowe, symulatory, wyścigi, strzelanki itp. Ponadto istnieje możliwość podzielenia gier na takie, które już ukończyliśmy oraz na takie, które dopiero czekają na przejście. Oprócz tego istnieje możliwość zdefiniowania, czy dana produkcja jest grą konwencjonalną, czy też do działania wymaga na przykład przeglądarki internetowej. 

 

Wszystkie zbierane i generowane przez program Gameplay Time Tracker dane, wyświetlane są za pomocą wykresu bądź zwykłej tabelki. Oprócz wspomnianych danych dotyczących czasu, który spędziliśmy z daną grą, możemy się dowiedzieć, ile kilometrów pokonała myszka przesuwająca się po podkładce, ile razy wcisnęliśmy konkretny przycisk na kontrolerze itp. Co prawda program spodoba się głównie graczom, ale rodzice mogą sprawdzać, jak dużo czasu dziecko spędza przy komputerze grając w gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0