WindowsProgramyGardenPuzzle 1.20

GardenPuzzle 1.20 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
GardenPuzzle
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1040

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Prosta obsługa
  • Polska wersja językowa
Minusy:
  • Baza roślin nie jest kompletna

GardenPuzzle to program do aranżacji ogrodu, wyróżniający się prostą obsługą i integracją społecznościową. Aplikacja jest dostępna w dwóch wersjach: jako program instalowany na dysku komputera oraz w wersji przeglądarkowej. Obie wersje mają identyczną funkcjonalność w zakresie projektowania ogrodu. W przypadku wersji instalacyjnej, program działa bez konieczności posiadania aktywnego połączenia internetowego, jednak nie ma możliwości publikowania swoich projektów na stronie producenta. 

Interfejs programu został zaprojektowany w taki sposób, żeby urządzanie ogrodu przebiegało na zasadzie puzzli – z bazy programu wybieramy rośliny, nawierzchnie i akcesoria i myszką umieszczamy je w odpowiednim miejscu. Program daje możliwość łatwego rysowania nawierzchni (trawników, bruku) za pomocą pędzelka. W bazie aplikacji znajdziemy różnego rodzaju chodniki, altany, pergole, kamienie oraz bazę roślin: kwiatów, krzewów i drzew. Baza roślin jest łatwa w przeglądaniu dzięki wyszukiwarce. 

Ogród zaprojektowany w GardenPuzzle możemy zobaczyć w czterech porach roku oraz dokonać stylizacji przez dodanie efektu starego zdjęcia. Program jest dostępny w wersji testowej, po polsku, pod odnośnikiem Pobierz Teraz. Pełna wersja GardenPuzzle to wydatek 69 zł w przypadku jednostanowiskowej wersji osobistej. Wersja firmowa to wydatek od 99 zł wzwyż. Abonament na wersję przeglądarkową jest tańszy – kosztuje 39 zł za 12-miesięczny dostęp.

Uwaga:

Program wykorzystuje platformę Adobe Air. W przypadku problemów z uruchomieniem upewnij się, że posiadać Adobe Air na swoim komputerze.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0