WindowsProgramyGeekUninstaller 1.3.2.40

GeekUninstaller 1.3.2.40 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Thomas Koen
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,45 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
388

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Bardzo niewielkie rozmiary programu i niewielki apetyt na zasoby systemu.
  • Wiele przydatnych funkcji.
  • Skuteczne usuwanie wszystkich programów z systemu.
Minusy:
  • Początkujący mogą przypadkowo uszkodzić system.

GeekUninstaller to bardzo przydatne, niewielkie choć bardzo funkcjonalne narzędzie, które może pełnić rolę alternatywy dla systemowego narzędzia przeznaczonego do usuwania programów zainstalowanych w systemie operacyjnym Windows.

Program GeekUninstaller umożliwia usunięcie praktycznie wszystkich komponentów zainstalowanych w systemie. Mowa o grach, programach, sterownikach, aktualizacjach itp. Obsługa programu jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy będą w stanie skorzystać ze wszystkich funkcji. Wszystkie programy i inne komponenty są wyświetlane w formie listy, dzięki czemu szybko lokalizujemy pozycję, którą chcemy usunąć. Jeśli ilość programów jest zbyt duża, użytkownik może skorzystać z wygodnej wyszukiwarki, która pozwoli szybko i sprawnie wyszukać interesujący program, grę itp.

Lista programów może być układana według indywidualnych preferencji np. względem nazwy programu, jego rozmiaru oraz daty instalacji. Program GeekUninstaller pozwala usunąć program w konwencjonalny sposób, lub metodą siłową wymuszając usunięcie wskazanego programu. Co więcej, po zakończonym procesie deinstalacji program GeekUninstaller skanuje zawartość dysku i rejestru systemowego szukając, a następnie kasując wszystkie pozostałości po programie. Nie zabrakło również innych, ciekawych opcji.

Możemy na przykład usunąć informację o programie z listy bez usuwania go z systemu, odnaleźć wpisy w rejestrze systemowym, wyszukiwanie lokalizacji, w którym został zainstalowany dany program, wyszukiwanie informacji o programach w sieci itp. Na deser dostajemy możliwość wyeksportowania listy wszystkich programów do pliku w formacie HTML.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0