WindowsProgramyGeoGebra 4.2.58.0

GeoGebra 4.2.58.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja i nauka
Producent:
International GeoGebra Institute
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
28 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
325

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Wysoka funkcjonalność
  • Polski interfejs
  • Duże możliwości eksportu
Minusy:
  • Brak funkcji figur 3D

GeoGebra to program edukacyjny wspomagający naukę matematyki na różnych poziomach. Program zapewnia pomoc zarówno w algebrze, jak i zadaniach geometrycznych. 

GeoGebra jest w stanie pomagać użytkownikowi zarówno na poziomie szkoły podstawowej, jak i w zadaniach klasy uniwersyteckiej. W aplikacji zintegrowano tysiące darmowych materiałów edukacyjnych. Program pomoże rozwiązać zadanie zadane w ramach pracy domowej z matematyki: pomoże w analizie matematycznej, wyliczy dane statystyczne i pomoże wykonać rysunki geometryczne.

GeoGebra posiada polski interfejs użytkownika, jest całkowicie darmowy (licencja open source) i cały czas rozwijany – zespół programistów i matematyków rozszerza możliwości aplikacji, które już teraz są wysokie. Program pozwala nie tylko na rozwiązywanie zadań matematycznych, ale również łatwy eksport rozwiązań i rysunków, tak by można było je łatwo wydrukować, przesłać znajomemu czy umieścić w Internecie. Rezultaty pracy w GeoGebra mogą być zapisane w HTML-u, PDF-ie lub plikach graficznych. 

W razie problemów z instalacją programu, należy sprawdzić czy w systemie operacyjnym są zainstalowane biblioteki Java, których wymaga do działania program GeoGebra. Jeśli nie – należy pobrać Java Runtime Environment z naszej strony.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0