WindowsProgramyGoogle Chrome 32

Google Chrome 32 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Google
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
460

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Ogromna popularność oraz dynamiczny rozwój.
  • Wysoka wydajność i stabilność działania.
  • Mnóstwo najróżniejszych dodatków i rozszerzeń.
  • Integracja z wieloma usługami Google.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.
  • Po uruchomieniu wielu zakładek ogromny apetyt na pamięć RAM.

Google Chrome to obecnie najpopularniejsza i najszybciej rozwijająca się przeglądarka internetowa dostępna na rynku. Obok takich pozycji jak Mozilla Firefox oraz Opera, Google Chrome jest najciekawszą alternatywą dla przeglądarki Microsoftu – Internet Explorer.

Google Chrome to przeglądarka stworzona przez giganta, czyli programistów firmy Google odpowiedzialnej za najpopularniejszą wyszukiwarkę na świecie – Google.com. Oczywiście jak przystało na taki poziom producenta, również przeglądarka charakteryzuje się najnowocześniejszymi rozwiązaniami, wysoką wydajnością, niewielkim apetytem na zasoby komputera, wygodą użytkowania itp.

Przeglądarka Google Chrome charakteryzuje się przede wszystkim wydajnościom, a to w głównej mierze zasługa zastosowanego silnika WebKit, który wykorzystywany jest również m.in. w przeglądarce Apple Safari. Co ciekawe, sama przeglądarka nie posiada ogromnej ilości opcji – do rąk użytkowników oddano podstawowe funkcje oraz opcje przeglądania Internetu, dzięki czemu działanie jest szybkie i sprawne. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby dostępne funkcje rozszerzyć za pomocą wtyczek i dodatków, a tych jest naprawdę mnóstwo.

Na uwagę zasługują ciekawe opcje poprawiające wygodę korzystania z przeglądarki. Mowa tu między innymi o możliwości przenoszenia zakładek pomiędzy poszczególnymi oknami przeglądarki. Ponadto osoby, które często korzystają ze stron zagranicznych, za pomocą specjalnego paska mogą je przetłumaczyć na język polski aby lepiej zrozumieć zawartą na stronie treść. Nie mogło również zabraknąć zintegrowanego menadżera pobierania plików, menadżera importu ustawień z konkurencyjnych przeglądarek itp. Jeśli chodzi o wspomnianą wydajność, każda karta w przeglądarce uruchamiana jest jako osobny proces w menadżerze zadań Windows.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0