WindowsProgramyGoogle Toolbar dla przeglądarki Firefox 7.1.2011.0512b

Google Toolbar dla przeglądarki Firefox 7.1.2011.0512b download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
311

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Łatwy dostęp do translatora
  • Sprawdzanie pisowni
Minusy:
  • Pasek nie jest zgodny z najnowszym Firefoksem

Google Toolbar to dodatek do przeglądarki Firefox pozwalający usprawnić wiele czynności związanych z przeglądaniem stron internetowych. Posiada on wbudowane okienko przeglądarki Google a także funkcję sprawdzania pisowni, translatora i dodawania komentarzy do stron. 

Google Toolbar dla przeglądarki Firefox wyposażony jest w wygodny pasek wyszukiwania. Zamiast otwierać stronę Google wystarczy wpisać szukaną frazę w pasku narzędzi. Narzędzie to działa podobnie jak wyszukiwarka online – posiada funkcję podpowiedzi, a dodatkowo dodaje propozycje z zakładek i historii wyszukiwania. Toolbar Google wskazuje błędy we wpisanym słowie i proponuje poprawną pisownię. Na pasku narzędzi można dodać przyciski stanowiące skróty do stron internetowych – nie musisz wpisywać adresu ani szukać w zakładkach. Przyciski można dodawać samemu lub pobrać gotowe przyciski ze strony Google. 

Google Toolbar 7 dla Firefoxa został wyposażony w funkcję „SideWiki”, która pozwala dzielić się swymi uwagami i wiedzą. Pozwala on tworzyć i wyświetlać przydatne informacje na każdej stronie internetowej. Wpisane komentarze przeczyta cała społeczność „SideWiki”, ale można również publikować je w serwisach społecznościowych, blogach lub we wiadomości e-mail. Jeśli zapamiętasz swoje zakładki na koncie Google, łatwo dotrzesz do swych ulubionych stron z dowolnego komputera przez Google Toolbar dla przeglądarki Firefox, strony Zakładki Google lub strony iGoogle. 

Google Toolbar posiada opcję sprawdzania pisowni w e-mailach, formularzach i innych oknach przeglądarki. Ponadto został wyposażony w dodatek funkcję „Translator”, która pozwala szybko przełożyć treść strony internetowej z 40 języków. Nie lubisz wypełniać formularzy online? Funkcja „Autouzupełnianie” pozwala utworzyć jeden lub kilka profili z danymi osobowymi, z których można przenosić informacje jednym kliknięciem. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0