WindowsProgramyGrafik Urlopowy PL+ 1.0.2

Grafik Urlopowy PL+ 1.0.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
SoftwareProjekt
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7,8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
766

Nasza ocena:

Kamil
3
Plusy:
  • Bardzo duża liczba opcji przydatnych przy planowaniu dni wolnych oraz urlopów.
  • Możliwość ustawiania wytycznych wg. wielu kryteriów.
  • Funkcja tworzenia grup i zespołów pracowników.
  • Po wykupieniu dożywotnia licencja.
Minusy:
  • Brak.

Grafik Urlopowy PL+ to kolejny w kolekcji twórców program, który sprawdzi się zarówno w niewielkiej firmie, jak i dużym przedsiębiorstwie. W tym przypadku mamy do czynienia z narzędziem przeznaczonym do planowania urlopów pracowników na dany rok kalendarzowy.

 

Oprócz tego, program Grafik Urlopowy PL+ ułatwia proces akceptacji i modyfikacji grafików przez pracowników i przełożonych. Narzędzie wyposażono w graficzny kalendarz z możliwością prostego wskazywania dni urlopu. Oprócz tego do rąk użytkowników oddano przejrzysty edytor dni wolnych od pracy oraz liczne funkcje, takie jak wyznaczanie dni ustawowo wolnych od pracy, jak również możliwość wczytywania kalendarza z zewnętrznego pliku.

 

Ponadto w programie Grafik Urlopowy PL+ opracujemy również podział pracowników na zespoły wraz z analizą urlopów oraz dni wolnych od pracy wg. zespołów. Nie zabrakło także funkcji drukowania grafiku urlopowego na wskazany miesiąc oraz listy urlopów wskazanych pracowników. Na uwagę zasługuje także możliwość edycji planów urlopowych przez poszczególnych pracowników na zasadzie wymiany i edycji zewnętrznych plików przechowujących plany urlopowe.

 

Program oferuje możliwość obsługi programu głównego przez wiele osób w tym samym czasie za sprawą wsparcia pracy w sieci komputerowej. Po wykupieniu licencji program posiada gwarancję dożywotniego użytkowania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0