WindowsProgramyGraph 4.4.2

Graph 4.4.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja i nauka
Producent:
Ivan Johansen
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
375

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Otwarta, darmowa licencja
  • Prosty interfejs
  • Polska wersja językowa
Minusy:
  • Program nie jest w 100% przetłumaczony
  • Mniejsza funkcjonalność niż GeoGebra

Graph to program, który może pomóc uczniom i studentom w opanowaniu wykresów funkcji. Aplikacja jest darmowa, ma otwarty kod, i jest dostępna w polskiej wersji językowej. 

Kolejną zaletą Graph jest polska wersja językowa oraz prosty interfejs, częściowo oparty na ikonach i paskach narzędziowych z Windowsa. Dzięki temu, już od pierwszych minut pracy z programem, wiemy jak go obsługiwać. Graph wyróżnia się wsparciem dla wtyczek (pluginów).

Program pozwala na rysowanie funkcji oraz prezentowanie równań i nierówności. Prezentacja graficzna zadań matematycznych jest schludna i przejrzysta, a wyniki działań można zapisywać w wielu popularnych formatach, w tym PDF, SVG, JPG i BMP, co gwarantuje łatwy wydruk, publikację w Internecie lub możliwość wysłania do znajomego przez pocztę elektroniczną. Do wykresów możliwe jest łatwe dodawanie tekstu: podpisów i tabel z danymi. Ciekawa jest możliwość wprowadzania animacji, która obrazuje zmianę funkcji w momencie modyfikacji wartości.

Graph jest rozpowszechniany za darmo i jak na razie – częściowo przetłumaczony na język polski. Program jest cały czas rozbudowywany przez programistę Ivana Johansena.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0