WindowsProgramyGridinSoft Anti-Malware 3.0.64.0

GridinSoft Anti-Malware 3.0.64.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
GrindinSoft. LLC
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,16 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
176

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo wysoka skuteczność w wykrywaniu i usuwaniu zagrożeń.
  • Bardzo prosty, intuicyjny i miły dla oka interfejs.
  • Interfejs w polskiej wersji językowej.
Minusy:
  • W niektórych przypadkach wysoka nadwrażliwość.
  • Bardzo ograniczona wersja testowa.

GridinSoft Anti-Malware to bardzo skuteczne i wielofunkcyjne narzędzie przeznaczone do skanowania i usuwania z komputera różnego rodzaju zagrożeń, takich jak wirusy, boty, robaki, komponenty szpiegujące i reklamowe, trojany, rootkity i inne elementy zagrażające naszej prywatności.

 

Program GridinSoft Anti-Malware stanowi ciekawe rozszerzenie standardowego zestawu programów antywirusowych instalowanych na komputerze. Narzędzie przyda się przede wszystkim wtedy, gdy komputer został już zainfekowany, a zainstalowany antywirus oraz zapora sieciowa nie poradziły sobie z zagrożeniem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby z programu korzystać profilaktycznie i od czasu do czasu skanować dyski komputera. 

 

Jeśli chodzi o sam sposób funkcjonowania, program posiada aż 5 różnych trybów skanowania, które obejmują działaniem praktycznie wszystkie obszary oraz pełną zawartość systemu. Możemy również samodzielnie wybrać miejsca, które chcemy przeskanować tj. dyski wymienne, konkretne foldery itp. Poza analizą zgromadzonych na dyskach twardych materiałów możemy także skanować programu uruchamiane wraz ze startem systemu, co pozwoli nam wyeliminować zagrożenia już podczas włączania komputera.

 

Ponadto możemy sprawdzić pamięć podręczną, wszystkie usługi, pozycje LSP oraz BHO, jak również sekcje ActiveX. Największą zaletą programu jest jego skuteczność oraz wysoka wykrywalność, dzięki czemu za pomocą GridinSoft Anti-Malware wyszukamy komponenty, które zazwyczaj pomijane są przez programy antywirusowe dostępne za darmo w sieci. Skanowanie i usuwanie szkodników to jednak nie wszystkie funkcje.

 

Istnieje możliwość resetowania ustawień przeglądarki Internet Explorer, oczyszczanie pliku HOSTS i resetowania konfiguracji mechanizmu Windows Update. Dostępne opcje konfiguracyjne pozwalają użytkownikowi dostosować do własnych preferencji wiele atrybutów działania programu. Przykładowo możemy włączyć funkcję ignorowania dużych plików o wadze ponad 16 MB, archiwów bądź niekompletnych danych.

 

Pamiętajmy, że program GridinSoft Anti-Malware dostępny jest w wersji testowej, która pozwala na korzystanie przez 15 dni. Co więcej, niektóre zagrożenia mogą nie zostać usunięte.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0