WindowsProgramyHDD Regenerator 2011

HDD Regenerator 2011 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Abstradrome
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7,93 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
355

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Możliwość naprawy starego dysku twardego.
  • Szybka i wydajna praca.
  • Wysoki stopień wykrywalności.
Minusy:
  • Skomplikowana obsługa.
  • Tylko dla zaawansowanych użytkowników.

HDD Regenerator to zaawansowany i kompleksowy program do wyszukiwania i usuwania z dysku tak zwanych bad sektorów, które powstają poprzez rozmagnesowywanie powierzchni dysku po długim użytkowaniu.

Bad sektory mogą powstać nie tylko na starych dyskach – niekiedy już po kilku miesiącach intensywnego użytkowania na dyskach mogą pojawić się błędy. Za pomocą programu HDD Regenerator możemy przeskanować każdy sektor dysku twardego podczas pracy w poszukiwaniu błędów, a następnie za pomocą różnych technik (wysokie i niskie sygnały etc.) odzyskać utracony obszar. 

Program HDD Regenerator pracuje w warstwie fizycznej dysku twardego, dlatego też nie jest istotny interfejs napędu, zastosowany system plików czy też system operacyjny. Oprócz funkcji odzyskiwania utraconych sektorów, program posiada również możliwość tworzenia bootowalnych płyt CD i DVD oraz pamięci USB. Zdaniem producenta program jest w zupełności bezpieczny i nie wpływa na zapisane na dysku twardym dane, jednak korzystanie z programu jest zalecane tylko doświadczonym użytkownikom. 

Wersja testowa programu ma ograniczenie – pozwala zregenerować tylko jeden wykryty bad sektor. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0