WindowsProgramyHEXelon MAX 6.07

HEXelon MAX 6.07 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja i nauka
Producent:
Jerzy Znamirowski
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
407

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Duże możliwości konfiguracji klawiatury
  • Możliwość publikacji funkcji w internecie
  • Sufler
Minusy:
  • Brak możliwości zmiany rozmiaru czcionki

HEXelon MAX to darmowy kalkulator matematyczny pozwalający na przeprowadzanie zadań matematycznych oraz przeliczanie jednostek miar. 

Kalkulator obsługuje cztery systemy liczbowe (binarny, ósemkowy, dziesiętny, szesnastkowy),  pozwala na obliczanie miar kąta z użyciem  funkcji trygonometrycznych. Dzięki HEXelon MAX wyliczymy radiany, stopnie oraz gradusy. Program daje możliwość prowadzenia do trzech działań jednocześnie oraz stosowania jednej z pięciu, konfigurowalnych klawiatur. Wszystkie operacje zapisywane są w historii, dzięki czemu jest możliwe cofanie i przywracanie operacji. 

Program kontroluje działania użytkownika, wyłapuje i wskazuje błędy, co ułatwia rozwiązywanie zadań. HEXelon MAX posiada asystenta, zwanego Sufler, który ułatwia dotarcie do funkcji, zmiennych i stałych. Program daje możliwość tworzenia i publikowania funkcji użytkownika.

HEXelon MAX zawiera tabelę i przelicznik kursów walut z bazą danych aktualizowaną automatycznie na podstawie kursów Narodowego Banku Polskiego.  Aplikacja jest dostępna w polskiej wersji językowej i charakteryzuje się prostym, atrakcyjnym interfejsem. HEXelon MAX możesz pobrać za darmo z naszego serwisu. Plik instalacyjny ma zaledwie 1.9 MB.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0