WindowsProgramyHTC Home 3.0 Build 621

HTC Home 3.0 Build 621 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Stealth
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
534

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Efektowna prezentacja pogody
  • Kilka stylów zegara
Minusy:
  • Na słabszych komputerach animacje mocno obciążają komputer

Posiadacze telefonów marki HTC z pewnością znają wygodny widget z pogodą i zegarem, który jest elementem powłoki HTC Sense. Teraz również na komputerze wyposażonym w Windowsa możliwe jest korzystanie z takiego gadżetu pokazującego godzinę oraz pogodę w atrakcyjnej, animowanej formie. 

Wszystko za sprawą grupy Stealth, która stworzyła open source’ową aplikację HTC Home, wyglądającą identycznie jak widget HTC i posiadającą takie same funkcje: program znajduje się na pulpicie, pokazuje informacje o godzinie, pogodzie w danym dniu i zapowiada informacje na kolejne, a także podaje dokładną temperaturę. Zegar może wyświetlać dodatkowe informacje, takie jak prędkość wiatru i wilgotności. HTC Home wyróżnia się atrakcyjnym animacjami prezentacji zjawisk pogodowych: deszczem czy śniegiem. 

W opcjach konfiguracji programu możliwe jest wybranie jednego z kilku stylów zegara, a widget jest odrębnym programem, dzięki czemu można go przykleić do paska zadań lub pulpitu, tak jak standardowe gadżety z Windowsa. Informacje dotyczące pogody są aktualizowane ze strony MSN, a HTC Home robi to automatycznie. 

Uwaga

Program domyślnie instaluje sie w angielskiej i rosyjskiej wersji językowej. Spolszczenie do HTC Home można pobrać tutaj.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0