WindowsProgramyHTMLowiec 5

HTMLowiec 5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Piotr Szczepanik
Licencja:
Shareware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
463

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Liczne poradniki i wskazówki dla początkujących użytkowników.
  • Zaawansowani użytkownicy będą usatysfakcjonowani ilością dodatkowych opcji.
Minusy:
  • Nieco ograniczona liczba funkcji.

HTMLowiec to kompleksowy edytor stron internetowych przeznaczony zarówno dla profesjonalnych webmasterów, jak i początkujących użytkowników, którzy nie mają doświadczenia w programowaniu i projektowaniu stron WWW. 

Do największych zalet programu należy przede wszystkim przemyślana budowa, intuicyjny interfejs oraz obecność zintegrowanego języka HTML oraz JavaScript. Co ciekawe, program HTMLowiec może służyć nie tylko, jako narzędzie pracy dla profesjonalistów, ale również, jako pomoc przy nauce tworzenia stron internetowych WWW. Wszystko opatrzone jest czytelnym opisem, zaś w sieci możemy znaleźć liczne poradniki, podręczniki i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Pisząc o zaletach wypada wspomnieć o obsłudze języków skryptowych JavaScript i VBScript. Do rąk użytkowników oddano kolekcję ponad 40 gotowych skryptów, które można dowolnie modyfikować i ustawiać wedle własnych, indywidualnych preferencji. Program HTMLowiec posiada również tak zwany „Pomocnik skryptów”, za pomocą którego szybciej i łatwiej zbudujemy od podstaw własne skrypty. Co ciekawe, program eliminuje wszystkie problemy związane z polskimi znakami przede wszystkim za sprawą funkcji, która dokonuje konwersji „w locie”, dzięki czemu użytkownik stosować standard ISO bez żadnych dodatkowych aplikacji czy programów.

Sprawdzanie pisowni odbywa się na podstawie słownika zawartego w pakiecie biurowym Microsoft Office. Oczywiście nie zabrakło zaawansowanej obsługi multimediów – program HTMLowiec posiada zintegrowany odtwarzacz multimediów i wszelkich animacji, przeglądarkę grafiki, jak również dodatkowe narzędzie do obróbki plików map bitowych w najpopularniejszych formatów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0