WindowsProgramyHWiNFO32 4.40

HWiNFO32 4.40 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Martin Malík
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
466

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Duża liczba dostępnych opcji.
  • Częste aktualizacje bazy danych.
Minusy:
  • Brak zaawansowanych opcji testowych.

HWiNFO to bardzo popularny i przydatny program, za pomocą którego nie tylko zidentyfikujemy wszystkie podzespoły zainstalowane w komputerze, ale również wykonamy podstawowe testy sprawdzające ich stabilność oraz wydajność.

Program HWiNFO jest w stanie dostarczyć szczegółowych informacji na temat zainstalowanego w komputerze sprzętu. Za jego pomocą sprawdzimy parametry procesora, płyty głównej, karty graficznej, pamięci RAM, karty dźwiękowej, jak również monitora, napędów, portów etc. Co więcej, częste aktualizacje programu HWiNFO sprawiają, że narzędzie poradzi sobie z identyfikacją nawet najnowszych podzespołów.

Za pomocą programu HWiNFO nie tylko poznamy wszystkie elementy komputera, ale również zadbamy o ich dobrą kondycję sprawdzając i kontrolując temperaturę (o ile dany element wyposażono w specjalny czujnik). Oprócz tego możemy przeprowadzić proste testy wydajności oraz stabilności. Wszystkie wygenerowane przez HWiNFO dane możemy zapisać w postaci pliku tekstowego, CSV, XML i HTML.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0