WindowsProgramyHardcopy 2016.08.01

Hardcopy 2016.08.01 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Siegfried Weckmann
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6,78 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
202

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Nie obciąża systemu operacyjnego.
  • Kilka ciekawych opcji.
Minusy:
  • Od czasu do czasu - problemy ze stabilnością.

Hardcopy to całkowicie darmowy program przeznaczony dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, dzieki któremu wykonamy zrzuty ekranu z możliwością ich zapisania na dysku twardym, bądź wysłania drogą elektroniczną lub wydrukowania.

 

Za pomocą opisywanego programu możemy w dość prosty sposób przechwycić całą zawartość pulpitu, dowolne okno programu czy też wybrany przez niego element ekranu np. pasek zadań, menu Start itp. Aplikacja doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdy chcemy zapisać wyniki zdarzeń w systemie operacyjnym Windows, wynikające z korzystania przez nas z narzędzi administracyjnych. Jest on przydatny również w takich momentach, kiedy nie mamy możliwości pobrania konkretnej grafiki z sieci, a chcemy ją koniecznie zapisać na dysku naszego komputera.

 

Należy zaznaczyć, że po uruchomieniu, Hardcopy jest automatycznie minimalizowany do zasobnika systemowego, dzięki czemu nie przeszkadza w codziennej pracy czy nauce. W prawym górnym rogu naszego ekranu pojawia się dodatkowa zielona ikonka, która umożliwia nam wykonanie w szybkim tempie zrzutu ekranu z jednoczesnym zapisem w formacie .oxps. Każdy zapisany przez nas dokument zawiera szczegółowe dane takie jak: informacje na temat naszego komputera oraz datę zrobienia screenshotu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0