WindowsProgramyHelicon Filter 5.2.8

Helicon Filter 5.2.8 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Helicon Soft, Ltd.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
277 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
418

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Ogromna funkcjonalność zamknięta w prostym i dość czytelnym interfejsie.
  • Dwa tryby pracy: podstawowy i dla eksperta.
  • Obsługa wielu najpopularniejszych formatów.
Minusy:
  • 30-dniowa wersja próbna.

Helicon Filter to bardzo ciekawy program do kompleksowej obróbki fotografii i grafiki zaspisanej w najpopularniejszych formatach, również pod postacią plików RAW. Program co prawda udostępniany jest na zasadach ograniczonej czasowo licencji trial (30 dni od momentu instalacji), ale funkcjonalność w żaden sposób nie jest zmniejszona – użytkownik może korzystać ze wszystkich funkcji i narzedzi.

Program Helicon Filter charakteryzuje się przede wszystkim bardzo bogatą funkcjonalnością, choć z drugiej strony obsługa jest dość prosta i nawet początkujący użytkownicy nie będą mieli problemów z opanowaniem wszystkich możliwości. Na uwagę zasługuje między innymi przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny – wszystkie najważniejsze narzędzia i opcje dostępne są w przyborniku w górnej części okna głównego. Znajdziemy tam funkcje odpowiedzialne za przycinanie, kadrowanie, korektę ekspozycji, kontrastu, saturacji, manipulowanie balansem bieli, nasyceniem kolorów, redukcji szumów etc.

Co więcej, program Helicon Filter może pracować w dwóch trybach: podstawowym, przeznaczonym dla początkujących oraz eksperckim, dającym możliwość ręcznej zmiany intensywności każdej z funkcji retuszu. Na koniec wypada wspomnieć o formatach, z któymi poradzi sobie opisywany program: BMP, JPG, JPEG, JPS, JP2, TIFF, TIF, PNG, PNS, GIF, PSD, CRW, CR2, DNG, ERF, X3F, RAW, MPO, DCR, KDC, MOS, MRW, NEF, ORF, RW2, PEF, RAW, SRW, SRF, SR2, ARW, PMP oraz ENC.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0