WindowsProgramyILUO Biznes 4.0.62

ILUO Biznes 4.0.62 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
ILUO
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
365 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
427

Nasza ocena:

Piotr Kowal
4,5
Plusy:
  • Innowacyjne cechy
  • Dostępność kilku wariantów programu
Minusy:
  • Zajmuje dużo miejsca

Program ILUO Biznes jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw w takich dziedzinach, jak zarządzanie zamówieniami, wsparcie handlu internetowego, archiwizacja dokumentów, współpraca z systemami finansowo-księgowymi.
ILUO Biznes można połączyć z dowolnym programem księgowym. Oprogramowanie można dostosować do konkretnego użytkownika, dzięki dostępności wielu standardowych wariantów. 

Co odróżnia ILUO Biznes od innych? Program odznacza się między innymi wyszukiwarką poleceń i danych FindMe, która umożliwia szybki dostęp do poleceń systemu i zamieszczonych w nim informacji. Oprócz tego posiada funkcję automatycznego uzupełniania pól i pracy z wieloma dokumentami jednocześnie na wielu monitorach. Program współpracuje z wieloma systemami księgowymi.

ILUO Biznes do prawidłowego działania wymaga: komputera z procesorem dwurdzeniowym 1,5 GHz, minimum 1GB pamięci RAM, systemu operacyjnego Windows XP SP3 lub wyższego, serwera baz danych Microsoft SQL Server 2005 i karty graficznej XGA. Drukarki fiskalne, które współpracują z programem to m.in. Elzab Omega I i II generacji, EMAR Printo 57TE, FAREX Topaz, Novitus Deon E, Posnet.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0