WindowsProgramyILUO Faktura 3.0.81

ILUO Faktura 3.0.81 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
ILUO
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
346 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
396

Nasza ocena:

Piotr Kowal
4,5
Plusy:
  • Inteligentna wyszukiwarka FindMe
  • Autouzupełnianie pól
Minusy:
  • Zajmuje dużo miejsca

Program ILUO Faktura jest przeznaczony dla firm, które nie prowadzą gospodarki magazynowej. Oprogramowanie umożliwia prowadzenie ewidencji kontrahentów, towarów i usług, wystawianie faktur, obsługę dokumentów kasowych i rachunków bankowych, rozrachunki z kontrahentami oraz zestawienia graficzne i w tabelach, a także współpracuje z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. 

Istnieje kilka wersji programu, więc w każdym momencie użytkownik ma możliwość zmiany swojego wariantu na wyższy oraz przejścia na oprogramowanie dedykowane gospodarce magazynowej ILUO Biznes. 

Program wyróżnia inteligentna wyszukiwarka poleceń i danych FindMe, funkcja autouzupełniania danych, bezproblemowe działanie na ekranach o różnej rozdzielczości, możliwość pracy na wielu monitorach równocześnie, na miejscu lub przez internet, wielojęzykowość i wielozadaniowość. 

Program do działania potrzebuje komputera z dwurdzeniowym procesorem 1,5 GHz, minimum 1 GB pamięci RAM, systemu operacyjnego Windows XP SP3 lub wyższego, serwera baz danych MIcrosoft SQL Server 2005 lub wyższego. Drukarki, z którymi współpracuje to m.in. Elzab Mera, FAREX Topaz, Novitus Deon E, drukarki Posnet. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0