WindowsProgramyIObit Malware Fighter Free 2.1

IObit Malware Fighter Free 2.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Iobit, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
20.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
459

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Darmowa licencja
  • Wygodny interfejs
  • Dobra skuteczność
Minusy:
  • Brak ochrony procesów i USB

IObit Malware Fighter Free to nowocześnie wyglądający program walczący z plagą oprogramowania malware, które atakuje użytkowników komputera. Program posiada narzędzia pozwalające na skanowanie dysków twardych i usuwanie zagnieżdżonego już złośliwego oprogramowania. 

Drugim, nie mniej ważnym, komponentem jest funkcja zabezpieczana systemu przed próbą instalacji kolejnych złośliwych programów. IObit Malware Fighter Free posiada nietypowy, dwurdzeniowy silnik antymalware, wyróżniający się wysoką skutecznością w wykrywaniu wirusów, botów, robaków oraz innych zagrożeń.

Wysoką funkcjonalność gwarantuje IObit Malware Fighter Free atrakcyjny interfejs podobny do Norton 360. Podobnie jak narzędzie firmy Symantec, program automatyczne pobiera aktualizacje, które pozwalają przez długi czas utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa.

IObit Malware Fighter Free jest programem darmowym, który może stanowić główną ochronę komputera (zapewnia zarówno możliwość usuwania obecnych wirusów, jak i ochronę w czasie rzeczywistym), jak i współpracować z innymi pakietami antywirusowymi. Producent gwarantuje, że program jest kompatybilny ze wszystkimi antywirusami. W ofercie produktowej znajduje się również rozszerzona wersja aplikacji pt. IObit Malware Fighter 2 PRO, która jest wyceniona na 39.95 dolarów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0