WindowsProgramyIP Camera Viewer 3.0

IP Camera Viewer 3.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Desk Share Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16,29 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
340

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Program w pełni bezpłatny, nawet do użytku komercyjnego.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Kilka ciekawych i przydatnych opcji.
Minusy:
  • Nieco staroświecki interfejs.
  • Sporadyczne problemy z wydajnością.

IP Camera Viewer to w pełni bezpłatne i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego stworzymy niewielki, ale skuteczny system monitoringu z możliwością podglądu obrazu z maksymalnie 4 kamer. Program przyda się nie tylko w niewielkiej firmie, np. sklepie spożywczym lub małym magazynie, ale również w domu. Program jest bezpłatny również do użytku domowego.

 

Program IP Camera Viewer poradzi sobie zarówno z amatorskimi kamerkami internetowymi, jak również kamerami IP transmitującymi obraz strumieniowo za pomocą sieci internetowej lub lokalnej. Zdaniem twórców oprogramowania, poradzi sobie ono z obsługą ponad 1800 różnych modeli kamer takich producentów, jak Canon, Axis, D-Link, Foscam, Panasonic, Mobotix, Pixord, Sony, Toshiba, Vivotek i wieloma innymi. Dzięki temu użytkownicy mogą wyposażyć się zarówno w proste kamerki internetowe, jak i profesjonalne, będące pierwszym krokiem w tworzeniu większego systemu monitoringu.

 

Oczywiście poza standardową funkcją podglądu obrazu za pomocą programu IP Camera Viewer możemy także przybliżyć rejestrowany obraz nawet wtedy, gdy urządzenie (kamera) nie posiada takiej funkcji – wtedy powiększenie jest generowane programowo. Oprócz tego możemy ustawić wiele funkcji obrazu tj. ustawić korektę barw, kontrast, nasycenie, zmienić orientacje widoku (tryb pionowy lub poziomy), jakość, ilość klatek na sekundę itp. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0