WindowsProgramyImikimi Plugin 0.5.1

Imikimi Plugin 0.5.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Imikimi
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1243

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Dostęp do wielu efektów i funkcji
  • Bardzo intuicyjne menu
  • Łatwe tworzenie kolaży
Minusy:
  • Konieczność rejestracji na stronie producenta
  • Nie wszystkie cliparty są najwyższej jakości
  • Dla niektórych - brak polskiej wersji językowej

Imikimi to program dobrze znany osobom lubiącym kreatywnie spędzać czas w internecie. Jest to wtyczka do popularnych przeglądarek, która pozwala tworzyć efektowne kolaże przy pomocy  efektów graficznych, szablonów czy tekstu. 

Imikimi nie instaluje się jako oddzielna aplikacja – to wtyczka do przeglądarki. Taka forma korzystania z programu ma swoje zalety. Masz dostęp do setek szablonów, motywów i efektów online, więc zawsze korzystasz z całej, aktualnej kolekcji dodatków. Imikimi jako program do ściągnięcia na dysk zajmowałby dużo miejsca, a pobranie wszystkich dodatków zabrałoby sporo czasu.

Imikimi posiada nieprzebraną ilość zastosowań, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Można w nim tworzyć zabawne kolaże, świąteczne i okolicznościowe pozdrowienia, romantyczne kartki, rozkoszne zdjęcia pociech, zaproszenia na imprezy. Używając Imikimi dodasz ramki, animacje, pola tekstowe i inne elementy do swych zdjęć. Ładując do Imikimi swoje zdjęcie, możesz stworzyć animowany avatar albo sygnaturkę, którą zastosujesz na swej stronie, blogu, forum czy serwisie społecznościowym. Imikimi jest do pobrania za darmo.

Niestety, mimo dużej popularności wśród polskich użytkowników Imikimi, polska wersja aplikacji nie została oddana do użytku. Imikimi nie jest po polsku, ale też nie ma innych wersji językowych – jedynie angielską. W dużej mierze jest to spowodowane faktem, iż Imikimi to program bardzo prosty w użyciu i po opanowaniu kilku nowych angielskich słów, nikt nie będzie miał problemów z obcą wersją menu. Aby w pełni cieszyć się możliwościami Imikimi, oprócz instalacji wtyczki należy założyć na serwisie imikimi.com konto użytkownika. Jest ono w stu procentach bezpłatne. 

Instalacja

Kliknij zielony przycisk pod tekstem, rozpocznie to  proces ściągania pliku na dysk. Plik instalacyjny możesz zapisać na dysku i tam go uruchomić lub otworzyć w przeglądarce okno z pobieranymi plikami i tam wcisnąć komendę Otwórz. Wtyczka instaluje się podobnie jak zwykły program. Jeśli aplikacja nie zaczyna działać od razu spróbuj zrestartować przeglądarkę lub upewnij się, że masz aktywne konto na stronie imikimi.com.

Obsługiwane systemy operacyjne

Imikimi do pobrania za darmo i działa na następujących systemach operacyjnych Microsoft: Windows 7, Windows Vista, Windows XP i Windows 2000. Imikimi plugin działa również na Mac OS X 10.4/Tiger i 10.5/Leopard. 

Obsługiwane przeglądarki

Bardzo ważne jest jakie przeglądarki obsługuje Imikimi. Pobierz ten dodatek, jeśli korzystasz z jednego z następujących programów: Internet Explorer, Firefox (również na Mac OS), Safari (na Mac OS), Opera i AOL. Aby zapewnić najlepsze działanie Imikimi pobierz najnowszą wersję wybranej przeglądarki. Pliki instalacyjne w dziale przeglądarki internetowe.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0