WindowsProgramyIrfanView 4.37

IrfanView 4.37 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
IrfanView
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,80 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
340

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Ogromna uniwersalność i kompatybilność.
  • Obsługa ogromnej ilości formatów.
  • Ciekawe i przydatne funkcje.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość rozszerzenia funkcji za pomocą wtyczek.
Minusy:
  • Mimo wszystko brak kilku przydatnych i zaawansowanych funkcji.

InfranView to bardzo zaawansowana, niezwykle popularna i co najważniejsze bezpłatna (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych) przeglądarka plików graficznych z dużą paletą ciekawych narzędzi edycyjnych.

Za pomocą programu InfranView możemy przeglądać i edytować pliki graficzne w bardzo wielu formatach, między innymi w coraz popularniejszym formacie RAW – jest to plik wyjściowy w wielu nowoczesnych aparatach cyfrowych. Oprócz tego program InfranView poradzi sobie z obsługą ikon z plików wykonywalnych oraz bibliotek, jak również z wielostronicowymi plikami TIFF, plikami multimedialnymi, a nawet z płytami Video CD.

W programie nie zabrakło bardzo rozbudowanego narzędzia do wygodnego katalogowania plików oraz podstawowej obróbki grafiki. Użytkownicy będą również mogli skorzystać z wygodnego narzędzie do konwersji formatów, również z możliwością zautomatyzowania procesu. Ponadto wśród narzędzi znajdziemy proste pędzle, funkcje do malowania, kształty, funkcje kadrowania itp. Program InfranView współpracuje ze skanerem, umożliwia tworzenie zrzutów ekranu, pokazów slajdów, wygaszaczy itp.

W program InfranView wbudowano także menedżera plików, który pozwala na szybkie i sprawne wyszukiwanie plików na różnych nośnikach danych z funkcją prezentowania miniatur. Sporą zaletą opisywanego narzędzia jest również możliwość rozszerzenia funkcjonalności za pomocą dodatkowych wtyczek. Możemy na przykład wzbogacić program o odtwarzacz plików muzycznych itp. Wszystkie wtyczki znajdziemy na stronie domowej programu. Esteci będą mogli skorzystać z dodatkowych skórek zmieniających wygląd interfejsu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0